OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI.
ZOBACZ TEŻ WSZYSTKIE NASZE GOTOWE PRODUKTY.

Projektujemy Aplikacje

Projektujemy od podstaw nasze aplikacje, w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania klientów, a nawet je przewyższały (zależy nam zawsze na efekcie WOW!).

Kodujemy Aplikacje

Jak już zaprojektujemy aplikację, to ją również stworzymy, tak żeby klient otrzymał gotowe rozwiązanie, zgodne z oczekiwaniami.

Tworzymy Bazy i Hurtownie

Bazy i hurtownie danych od podstaw: projekt, struktura, zasilenie danymi. Tworzymy duże hurtownie na potrzeby całego banku lub innej firmy jak i małe bazy na potrzeby konkretnych grup raportów.

Gartening hurtowni

Opiekujemy się bazami i hurtowniami. Nie pozwalamy im zarosnąć tak, że po jakimś czasie nie nadają się do użytku. Kontrolujemy więzy integralności, uzgadniamy dane, raportujemy wszelkie odstępstwa.

Lokalnie lub w Chmurze

Nasze aplikacje mogą działać lokalnie na serwerach naszych klientów, mogą też być umieszczone na zewnątrz, a także u nas w chmurze. Dopasujemy się.

oraz Mobilnie

Tworzymy też aplikacje mobilne, najchętniej aplikacje używane wewnątrz korporacji, ale również też inne, dostępne dla wszystkich.

Raportujemy

Tworzymy proste i zaawansowane raporty pobierając dane zarówno z hurtowni, baz danych jak też bezpośrednio z systemów źródłowych. Zawsze uzgadniamy dane ze sobą.

Bezpiecznie+

Zawsze duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i poufność. W każdej aplikacji czy systemie raportowym jest zarządzalny moduł dostępu do danych, pozwalający okreslić role poszczególnych osób z dokładnością do funkcji.

Nasze Produkty

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych. Hurtownie danych wykonujemy od projektu struktury danych, poprzez ETL, zasilenia aż po raporty dla użytkowników. Naszym celem jest eliminacja różnych wersji prawdy i doprowadzenie do spójnego raportowania obejmującego całą organizację.O NAS

Nasz zespół posiada dużo doświadczenia w zakresie nauk technicznych oraz businessowych. Z podobną łatwością poruszamy się po hurtowniach, SQLach oraz c#, jak też w zagadnieniach księgowych, finansowych, czy bankowych. Powiedz nam po prostu co chcesz mieć, a my zamienimy to na ciąg bitów i dostarczymy oczekiwany rezultat.


SQL i BAZY DANYCH

93%

HTML, Aplikacje WEB

95%

Bankowość i Finanse

90%

Aplikacje Mobilne

75%The Dream Team

To my reprezentujemy Data Domain. Staramy się spinać wszystkie nasze projekty, aktywnie w nich uczestniczymy i odpowiadamy za efekt końcowy.

KRZYSZTOF KULPIŃSKI

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z zakresu finanse i bankowość, a także aplikacji mobilnych. Znajomość baz danych, hurtowni, narzędzi programistycznych. Aktywnie uczestniczy w rozwoju naszych aplikacji na poziomie założeń i algorytmów, oraz kodowania przyjętych rozwiązań. Współtwórca wszystkich naszych produktów. Założyciel i współwłaściciel Data Domain. Aktywnie występuje na scenie kabaretowej.

PIOTR WIERZCHOLSKI

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu IT, projektami IT, a także audytem. Dobra znajomość baz danych, hurtowni oraz procesu powstawania oprogramowania od założeń do gotowego produktu, współtwórca założeń do wszystkich naszych produktów , znajomość finansów i bankowości. Założyciel i współwłaściciel Data Domain, absolwent MBA. Podróżuje, zbiera przygody i fotografuje.

CHCESZ ZROBIĆ TO SZYBKO I DOBRZE, ZRÓB TO Z NAMI!

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Kontakt

Dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Nasze dane adresowe.